Всесезонна шина Transmate WZT705 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Transmate WZT705 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transmate WZT705 235/65 R16C 115R
Усі ціни 8 →Transmate WZT705 235/65 R16C 115/113R | 3 139 грн. |
Transmate WZT 705 235/65 R16C 115/113R | 3 328 грн. |
Transmate WZT705 235/65 R16C 115/113R | 3 110 грн. |
Transmate WZT705 235/65 R16 115/113R | 3 065 грн. |
Transmate WZT705 235/65 R16C 115/113R 134902 | 3 147 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →