Акваріум SunSun YA 6 л
Відео 4Фото 14 |
SunSun YA-02 4 л6 л |
|
Живлення від USB-кабелю. Зручний злив води знизу акваріума.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunSun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunSun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunSun YA 6 л
Акваріум комплект SunSun YA-02 White - 6 літрів Білий | 2 294 грн. |
Акваріум SunSun YA-02 white 6 літрів білий | 2 780 грн. |
Акваріумний набір SunSun XYA-02 6 л | 2 523 грн. |
Відеоогляди
Модификації SunSun YA
Ціни на SunSun YA |
---|---|---|---|---|
SunSun YA 4 л | від 1 832 грн. | 3 пропозиції | ||
SunSun YA 6 л | від 2 294 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо