Рюкзак Tatonka Hike Pack 27 27 л
Відео 1Фото 23 |
Tatonka Hike Pack 27 27 л32 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka Hike Pack 27 27 л
Усі ціни 18 →Рюкзак Tatonka Hike Pack 27, Yellow TAT 1554.024 | 4 410 грн. |
Рюкзак Hike Pack 27 Yellow (TAT 1554.024) | 4 620 грн. |
Туристичний рюкзак Tatonka Hike Pack 27 Yellow (TAT 1554.024) TAT 1554.024 | 4 410 грн. |
Рюкзак Tatonka Hike Pack 27 Yellow (1033-TAT 1554.024) | 4 410 грн. |
Рюкзак Tatonka Hike Pack 27, Navy/Darker Blue TAT 1554.371 | 4 788 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tatonka Hike Pack 27
Ціни на Tatonka Hike Pack 27 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Hike Pack 27 27 л | від 4 410 грн. | 18 пропозицій | ||
Tatonka Hike Pack 32 32 л | від 4 578 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →