Змішувач TAU VD-2A161C
Фото 6 |
TAU VD-2A161C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU VD-2A161C
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини TAU VD-2A161C (9870000) 9870000 | 980 грн. |
Змішувач-кран для раковини TAU VD-2A161C | 980 грн. |
Змішувач для раковини або умивальника литий на шпильці VD 1/2" TAU (VD-2A1 | 1 098 грн. |
Змішувач для раковини або умивальника литий на шпильці VD 1/2" TAU (VD-2A1 | 1 117 грн. |
Змішувач для кухні литий на шпильці VD 1/2" TAU (VD-2A161C) (OPT-9441) | 1 107 грн. |
Змішувач VD 1/2" для раковини литий на шпильці TAU (VD-2A161C) | 980 грн. |
Змішувач для раковини TAU VD-2A161C (9870000) | 980 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →