Змішувач Haiba Vilta 272 HB0962
Haiba Vilta 272 HB0962 |
|
Аератор Neoperl
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Vilta 272 HB0962
Усі ціни 11 →Змішувач на раковину двозахватний HAIBA Vilta латунь HB0962 | 998 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba VILTA 272 (HB0962) | 998 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba VILTA 272 (HB0962) | 998 грн. |
Змішувач Для Умивальника Haiba Vilta 272 (Hb0962) | 998 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →