Змішувач TAU SE-2A145C
Фото 6 |
TAU SE-2A145C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SE-2A145C
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини Tau SE-2A145C | 1 368 грн. |
Смеситель для раковины Tau SE-2A145C | 1 333 грн. |
Змішувач TAU SE-2A145C (9807000) | 1 529 грн. |
Смеситель TAU SE-2A145C (9807000) 9807000 | 1 315 грн. |
Змішувач TAU SE-2A145C (9807000) 9807000 | 1 368 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →