Змішувач Frap H732 F10732-B
Фото 4 |
Frap H732 F10732-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H732 F10732-B
Усі ціни 12 →Кран на раковину двозахватний FRAP H732 F10732-B хром силумін 1034180 | 1 138 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F10732-B, хром 1034180 | 1 138 грн. |
Змішувач для умивальника Frap H732 F10732-B, хром | 1 138 грн. |
Змішувач для раковини Frap H732 F10732-B | 1 138 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F10732-B 1034180 | 1 138 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →