Зимова шина Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R
Усі ціни 30 →Шина Taurus WINTER 201 195/65 R16C 104/102R под шип | 2 842 грн. |
Taurus 201 Winter LT 195/65 R16C 104/102R (под шип) | 3 097 грн. |
Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104/102R | 3 130 грн. |
Taurus 201 Winter LT 195/65 R16C 104/102R | 3 487 грн. |
Зимние шины Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104/102R 1000644608 | 3 098 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував на Пежо Боксер, їздив і взимку, і влітку. Пробіг 30тис.км. За цей час багато разів потрапляв до ями на дорозі, але жодної шишки не з'явилося! Знос протектора після 30 тис. мінімальний. Щодо руху по снігу та льоду нічого особливого, пробуксовки регулярно. За таку ціну чудовий вибір, але якщо чекаєте на повний контроль на зимовій дорозі купуйте щось вдвічі дорожче. Ціна, якість, міцні. На укоченій сніговій дорозі не дуже. користуюся Taurus 201 Winter 215/70 R15C 109R більше року |
Авто рено трафік, розмір 205/65 р16С, виробник Сербія, М'яка, не шумна, на снігу супер, на льоду може бути, ціна Поки що все ок! користуюся Taurus 201 Winter 215/75 R16C 113R менше місяця |
Додати відгук
Модификації Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R
Ціни на Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Taurus 201 Winter 195/65 R16C 104R | від 2 842 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →