Літня шина Taurus High Performance 195/65 R15 91V
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus High Performance 195/65 R15 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Користуюсь близько місяця. Перейшов на неї з Мішлен ХМ2, суб'єктивно, у ході ні чим не гірше. Подивимося як буде з довговічністю та фортецею, тому що у Мишки з цим було все дуже добре. Ціна, низький рівень шуму, м'якість Поки не виявлено Robert: користуюся Taurus High Performance 195/60 R15 88V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Дуже м'яка гума бока особливо не підсилені, місяць користуюсь уже на одному гуля вийшла бо потрапивши в яму. вібрації менше у машині не міцна гума користуюся Taurus High Performance 185/65 R15 88H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus High Performance 195/65 R15 91V
Ціни на Taurus High Performance 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 195/65 R15 91H | від 2 524 грн. | 2 пропозиції | ||
Taurus High Performance 195/65 R15 91T | від 3 554 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus High Performance 195/65 R15 91V | від 2 524 грн. | 2 пропозиції | ||
Taurus High Performance 195/65 R15 95H | від 1 899 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →