Литий диск Replica CT4330 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2
від 4 395 до 5 360 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.2 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Replica CT4330 2
Характеристики
Replica CT4330 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT4330 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,2
Сортувати
Replica CT-4330 7,5x17/6x139,7 D106,2 ET25 SMF | 4 395 грн. |
Replica CT4330 (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2) SFM | 4 498 грн. |
Replica Toyota CT4330 SMF R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2 | 5 360 грн. |
Replica Toyota CT4330 SMF R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2 | 5 351 грн. |
Replica CT4330 (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.2) SMF | 4 498 грн. |
Закрити
Схожі