Литий диск TechLine 722 7x17/6x139,7 ET38 DIA100,1
від 3 987 до 4 967 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):100.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації TechLine 722 1
Характеристики
TechLine 722 7x17/6x139,7 ET38 DIA100,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 722 7x17/6x139,7 ET38 DIA100,1
Сортувати
Tech Line 722 (R17 W7.0 PCD6x139.7 ET38 DIA100.1) silver | 3 987 грн. |
Tech Line TL722 7x17 6x139.7 ET38 DIA100.1 BD | 4 510 грн. |
Tech Line TL722 7x17 6x139.7 ET38 DIA100.1 HB | 4 445 грн. |
Tech Line TL722 7x17 6x139.7 ET38 DIA100.1 HB | 4 967 грн. |
Диск Tech Line TL722 silver R17 W7,0 PCD6x139,7 ET38 DIA100,1 | 4 050 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі