Духова шафа Teka HLB 8400 P ST (111000009)
Фото 12 |
Teka HLB 8400 P ST |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLB 8400 P ST
Усі ціни 7 →Teka HLB 8400 P ST 111000009 | 28 707 грн. |
Духова шафа Teka HLB 8400 P ST (111000009) | 25 250 грн. |
Духова шафа Teka HLB 8400 P 111000009 | 28 707 грн. |
Teka Hlb 8400 P St | 25 666 грн. |
Духовка электрическая Teka HLB 8400 P (111000009) | 28 710 грн. |
Teka Hlb 8400 P St | 26 292 грн. |
Teka Hlb 8400 P St | 25 040 грн. |
Модификації Teka HLB 8400 P ST
Ціни на Teka HLB 8400 P ST |
---|---|---|---|---|
Teka HLB 8400 P WH | від 23 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 P ST | від 25 040 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 P BK | від 22 399 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →