Духова шафа Teka HLB 8400 P WH (111000007)
Фото 12 |
Teka HLB 8400 P WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLB 8400 P WH
Усі ціни 14 →Teka Teka HLB 8400 P WH (111000007) | 28 707 грн. |
Духові шафи Teka UrbanColor HLB 8400 P WH 111000007 біле скло | 28 707 грн. |
Духова шафа Teka HLB 8400 P WH (111000007) | 25 399 грн. |
Teka HLB8400P WHITE | 27 870 грн. |
Електрична духова шафа Teka HLB 8400 P WH біле скло 111000007 | 28 707 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Teka HLB 8400 P WH
Ціни на Teka HLB 8400 P WH |
---|---|---|---|---|
Teka HLB 8400 P WH | від 23 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 P ST | від 25 040 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 P BK | від 22 399 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →