Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-2 750 703 л
Teplobak VTA-2 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-2 750 703 л
Усі ціни 36 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-2 750 л ВТ1,55 без изоляции | 37 926 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-2 750 л ВТ1,55 без изоляции | 42 140 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-2 750 л ВТ1,55 с пенополиуретановой изоляц | 47 988 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-2 750 л ВТ1,55 с полиэстеровой изоляцией | 48 762 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Teplobak VTA-2 750
Ціни на Teplobak VTA-2 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-2 400 380 л | від 31 154 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-2 500 474 л | від 32 121 грн. | 18 пропозицій | ||
Teplobak VTA-2 750 703 л | від 37 926 грн. | 36 пропозицій | ||
Teplobak VTA-2 1000 944 л | від 45 279 грн. | 45 пропозицій | ||
Teplobak VTA-2 1500 1430 л | від 54 954 грн. | 45 пропозицій | ||
Teplobak VTA-2 2000 1930 л | від 71 595 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →