Теплоакумулятор для котла Teplobak VTN-2 750 750 л
Teplobak VTN-2 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTN-2 750 750 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 750 л НТ2,42 без изоляции | 113 004 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 750 л НТ2,42 без изоляции | 125 560 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 750 л НТ2,42 с изоляцией | 123 840 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 750 л -плюс НТ4,64 без изоляции | 130 806 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teplobak VTN-2 750
Ціни на Teplobak VTN-2 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTN-2 400 400 л | від 88 623 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 500 500 л | від 97 718 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 750 750 л | від 113 004 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 1000 1000 л | від 150 156 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 1500 1500 л | від 199 499 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →