Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 1000 v2 1000 л
Drazice NADO 1000 v2 |
|
V2 – баки з внутрішнім резервуаром, з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK і теплообмінником 1.5 м².
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NADO 1000 v2 1000 л
Усі ціни 6 →Drazice Drazice NADO 1000 v2 - 100 [1000л/100л] | 32 678 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NADO 1000/140 v2 121580391 | 59 755 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NADO 1000 /140 v2 1215803291 | 79 860 грн. |
Буферна ємність Drazice NADO 1000/140 V2 | 53 195 грн. |
Акумулюючий бак Drazice NADO 1000/140 v2 | 60 690 грн. |
Drazice Drazice NADO 1000 v2 - 140 [1000л/140л] | 64 780 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Drazice NADO 1000 v2:
- Доступні варіанти з буферною ємністю 100, 140 літрів
Модификації Drazice NADO 1000 v2
Ціни на Drazice NADO 1000 v2 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v2 500 л | від 43 996 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice NADO 750 v2 750 л | від 48 525 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice NADO 1000 v2 1000 л | від 32 678 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →