Каструля Fissman Minica 5402
Fissman Minica 5402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Minica 5402
Усі ціни 22 →Каструля Fissman SS-5402.18 | 1 552 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5402.18 | 1 552 грн. |
Каструля Fissman Monica 2,6л (5402) | 1 585 грн. |
Кастрюля Fissman Monica 2.6 л с крышкой SS-5402.18 5402 | 1 668 грн. |
Каструля Fissman Monica 18х10,5 см / 2,6 л зі скляною кришкою 5402 | 1 551 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Fissman Minica 5402
Ціни на Fissman Minica 5402 |
---|---|---|---|---|
Fissman Minica 5401 | від 1 015 грн. | 2 пропозиції | ||
Fissman Minica 5402 | від 1 205 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Minica 5403 | від 1 355 грн. | 5 пропозицій | ||
Fissman Minica 5404 | від 1 755 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →