Бойлер Tesy GCU 1515 M54 RC (305924)
Tesy GCU 1515 M54 RC |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy GCU 1515 M54 RC
Усі ціни 46 →Бойлер Tesy SimpatEco Compact GCU 1515 M54 RC, 15л (305924) 305924 | 4 730 грн. |
Бойлер електричний Tesy SIMPATECO COMPACT 15U верхнє підключення 305924 | 4 410 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний SimpatEco GCU 1515 M54 RC 15 л, 1.5 кВт, під | 4 313 грн. |
Водонагрівач Tesy SimpatEco Compact GCU 1515 M54 RC 15л | 4 730 грн. |
Водонагрівач Tesy Simpat Eco M54 (GCU 1515 M54 RC) GCU 1515 M54 RC | 4 730 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tesy GCU 1515 M54 RC
Ціни на Tesy GCU 1515 M54 RC |
---|---|---|---|---|
Tesy GCU 1015 M54 RC | від 3 499 грн. | 45 пропозицій | ||
Tesy GCA 1015 M54 RC | від 3 553 грн. | 45 пропозицій | ||
Tesy GCU 1515 M54 RC | від 3 899 грн. | 46 пропозицій | ||
Tesy GCA 1515 M54 RC | від 3 910 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →