Торцювальна пила Tex-AC TA-01-517
Фото 10 |
Tex-AC TA-01-517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-517
Усі ціни 10 →Пила торцювальна Tex.AC TA-01-517 (2 кВт, 255 мм) | 9 650 грн. |
Дисковая пила ТехАС TA-01-517 | 9 306 грн. |
Торцювальна пила TEX.AC TA-01-517 | 8 899 грн. |
Пила торцювальна Тех.АС TA-01-517 | 9 306 грн. |
Торцювальна пила Tex.AC TA-01-517 (2 кВт, 255 мм) | 9 652 грн. |
ще 5 пропозицій