Ланцюгова пила Tex-AC TA-03-055
Фото 7 |
Tex-AC TA-03-055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-055
Усі ціни 6 →Бензопила TEX-AC TA-03-055 (4.35 к.с., 406 мм) | 4 030 грн. |
Бензопила ТехАС ТА-03-055 | 3 645 грн. |
Пила ланцюгова бензинова Тех.АС TA-03-055 | 3 806 грн. |
Ланцюгова пила Техас ТА-03-055 | 3 806 грн. |
Пила ланцюгова бензинова TEX.AC TA-03-055 | 3 616 грн. |
Бензинова ланцюгова пилка Tex.AC ТА-03-055 | 3 806 грн. |