Ланцюгова пила Tex-AC TA-03-050
Фото 4 |
Tex-AC TA-03-050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-050
Усі ціни 11 →Бензопила Tex.AC ТА-03-050 (4.21 к.с., 457 мм) TA-03-050 | 3 050 грн. |
Бензопила ТехАС ТА-03-050 | 2 734 грн. |
Пила ланцюгова бензинова Тех.АС TA-03-050 | 2 734 грн. |
Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-050 (4.21 к.с., 457 мм) TA-03-050 | 2 871 грн. |
Бензопила TexAC ТА-03-050 | 2 871 грн. |
ще 6 пропозицій