Бойлер Thermex Hit Pro H-10 U (111 002)
Відео 4Фото 18 | від 3 743 грн. Купити! Водонагреватель Thermex H 10 U (pro)ТЕХНОточкаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Thermex Hit Pro H-10 U |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Thermex Hit Pro H-10 U
Ціни на Thermex Hit Pro H-10 U |
---|---|---|---|---|
Thermex Hit Pro H-10 U | від 3 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex Hit Pro H-10 O | від 3 250 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-15 U | від 3 599 грн. | 44 пропозиції | ||
Thermex Hit Pro H-15 O | від 3 590 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-30 O | від 4 340 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →