Бойлер Thermex Hit Pro H-15 O (111 003)
Відео 4Фото 5 |
Thermex Hit Pro H-15 O |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Hit Pro H-15 O
Усі ціни 46 →Thermex Thermex Hit Pro H 15 O (pro) | 4 419 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 O (pro) | 3 590 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 O (pro) | 4 419 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 O (PRO) H 15 O (PRO) | 3 891 грн. |
Водонагрівач Thermex Hit Pro H 15 O (pro) | 4 090 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermex Hit Pro H-15 O
Ціни на Thermex Hit Pro H-15 O |
---|---|---|---|---|
Thermex Hit Pro H-10 U | від 3 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex Hit Pro H-10 O | від 3 250 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-15 U | від 3 599 грн. | 42 пропозиції | ||
Thermex Hit Pro H-15 O | від 3 590 грн. | 48 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-30 O | від 4 340 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →