Бойлер Thermex IF 80 H pro (151 031)
Відео 9Фото 14 |
Thermex IF 80 H pro |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex IF 80 H pro
Водонагрівач THERMEX IF 80 H Pro | 11 185 грн. |
Водонагрівач THERMEX IF 80 H (PRO), 2 кВт, 80 л | 13 456 грн. |
Бойлер THERMEX IF 80 H pro | 13 834 грн. |
Не раджу Дизайн, плоский, сучасний Менше ніж через рік потік через тіни, поржавели. Замінив за власний щіт без гарантії. Через два роки потік бак. Іржавіє по зварювальних швах. користуюся цим бойлером менше двох років.
Найдешевший бойлер довше працює без проблем, ніж цей дорогий. користуюся Thermex IF 80 V pro більше року |
Не купуйте. Якщо вдень поки тебе не було вдома пропадало світло, то ввечері буде холодний душ. І вплинути на це можна лише приколгозувати до нього механічний регулятор, але тоді не буде гарантії. Бойлер зламався через 1 місяць початку експлуатації. Задовбав холодний перекладацький холодний душ, і в мою нішу інший бойлер уже не влізе. Найкомпактніший за габаритами. Він не включається сам після зникнення електроенергії. Vladimir Solodukha: рекомендую не купувати |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Thermex IF 80 H pro
Ціни на Thermex IF 80 H pro |
---|---|---|---|---|
Thermex IF 30 V pro | від 7 042 грн. | 36 пропозицій | ||
Thermex IF 50 V pro | від 8 484 грн. | 49 пропозицій | ||
Thermex IF 50 H pro | від 10 349 грн. | 17 пропозицій | ||
Thermex IF 80 V pro | від 8 710 грн. | 48 пропозицій | ||
Thermex IF 80 H pro | від 11 185 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermex IF 100 V pro | від 11 972 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →