Рюкзак Thule Aion Travel Backpack 40L 40 л
Відео 2Фото 14 |
Thule Aion Travel Backpack 40L 28 л40 л |
|
У комплекті знімний органайзер для одягу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Aion Travel Backpack 40L 40 л
Усі ціни 28 →Thule - Aion Travel 40L Black TH3204723 | 8 999 грн. |
Рюкзак Thule Aion Travel Backpack 40L (Black) (TH 3204723) 134853 | 8 999 грн. |
Рюкзак Thule Aion Travel Backpack 40L TATB140 Nutria (3204724) | 8 999 грн. |
Рюкзак Наплічник Thule Aion Travel Backpack 40L TATB140 Black | 8 999 грн. |
Рюкзак для ноутбука Thule Aion Travel 40 л TH 3204723 | 8 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Aion Travel Backpack 40L
Ціни на Thule Aion Travel Backpack 40L |
---|---|---|---|---|
Thule Aion Travel Backpack 28L 28 л | від 7 999 грн. | 28 пропозицій | ||
Thule Aion Travel Backpack 40L 40 л | від 8 999 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →