Стайлер Tico Professional Titanium Crimper 24 (100228)
Tico Professional Titanium Crimper 24 |
|
Стайлер оснащений плаваючими пластинами розміром 24 x 100 мм з титановим покриттям з технологією Sleek Shine Bright. Електронне управління з LED індикатор обраного режиму роботи.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Titanium Crimper 24
Усі ціни 7 →Плойка гофре Tico Professional TITANIUM Crimper 24 (100228) | 1 089 грн. |
Професійна плойка-гофре Tico Professional Titanium Crimper 24 мм (100228) | 1 157 грн. |
Плойка гофре TICO Professional TITANIUM Crimper 24 (100228) [78051] | 1 282 грн. |
Гофре Tico Titanium Crimper 24 100228 | 1 210 грн. |
Гофре для волосся TICO Professional Titanium Crimper 24 мм | 1 320 грн. |
Гофре Tico Professional Volume Titanium Crimper 24 мм | 1 210 грн. |
Гофре TICO Professional 100228 титанові пластини 24мм прикореневій обсяг ч | 1 361 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →