Плойка Tico Professional Mini Waver (100207)
Tico Professional Mini Waver |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Mini Waver
Усі ціни 7 →Потрійна плойка для волосся Tico Professional mini Waver (100207) | 629 грн. |
Портативний стайлер для волосся Tico Professional mini Waver (100207) | 676 грн. |
Потрійна плойка для волосся TICO Professional mini Waver (100207) [78038] | 741 грн. |
Плойка тристулка Tico Mini Wawer 100207 | 705 грн. |
Плойка для волосся потрійна міні TICO mini Waver 100207 | 797 грн. |
Плойка для волосся Tico 100207 Mini Waver | 705 грн. |
Плойка TICO Professional 100207 Mini Waver дрібна хвиля 16мм (TICO100207) | 792 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →