Стайлер Tico Professional Volume Grimper Ceramic
Фото 4 |
Tico Professional Volume Grimper Ceramic |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Volume Grimper Ceramic
Усі ціни 14 →Плойка-гофре Tico Professional Volume Crimper White (100219) | 1 233 грн. |
Плойка-гофре Tico Professional Volume Crimper Black (100218) | 1 313 грн. |
Плойка-гофре Tico Professional Volume Crimper Black (100218) | 1 199 грн. |
Плойка-гофре Tico Professional Volume Crimper White (100219) | 1 313 грн. |
Плойка-гофре Tico Professional Volume Crimper Graphite (100220) | 1 313 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →