Електрогенератор TMG Power GG7500E
Фото 3 |
TMG Power GG7500E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TMG Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TMG Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TMG Power GG7500E
Бензиновый генератор TMG Power GG7500E максимальная мощность 6.5 кВт | 52 500 грн. |
TMG POWER Бензиновий генератор 1 ф 6.5 кВт TMG Power GG7500E | 44 000 грн. |
Бензиновий генератор TMG Power GG7500E максимальна потужність 6.5 кВт | 52 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →