Електрогенератор Sigma 5710681
Sigma 5710681 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710681
Усі ціни 8 →Инверторный генератор SIGMA (5710681) 190246 | 49 532 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 50dB, електрозапуск (5710681) | 46 789 грн. |
Генератор Sigma инверторный, 5.5/6.0kW, 50dB, электрозапуск (5710681) 5710 | 45 762 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 50dB, електрозапуск (5710681) 5710 | 50 770 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 5.5/6.0кВт 5710681 | 50 770 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →