Кухонний ніж Wusthof Classic 1040100820
Фото 4 |
Wusthof Classic 1040100820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040100820
Усі ціни 9 →Ніж Wuesthof Classic | 20 см | картон. (1040100820) | 5 799 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof 1040100820 20 см у картонній упаковці | 5 799 грн. |
Wuesthof 20 см 1040100820 20см1040100820 | 5 799 грн. |
Ніж для нарізування Wuesthof Classic 20 см Чорний (1040100820) | 5 799 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof CLASSIC довжина 20 см у картонній упаковці (10401 | 5 799 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →