Кухонний ніж SAMURA Sultan SU-0086W
Відео 1Фото 13 |
SAMURA Sultan SU-0086W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Sultan SU-0086W
Усі ціни 10 →Ніж кухонний Пчак Samura Sultan 159 мм (SU-0086DBW) | 4 099 грн. |
Нож кухонный Пчак 159 мм Samura Sultan (SU-0086DBW) SU-0086DBW | 4 099 грн. |
Ніж обробний Samura Sultan (SU-0086DBW) | 4 099 грн. |
Нож кухонный Пчак 159 мм Samura Sultan (SU-0086DBW) SU-0086DBW | 4 099 грн. |
Ніж кухонний Пчак 159 мм Samura Sultan (SU-0086DBW), white | 4 099 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAMURA Sultan SU-0086W
Ціни на SAMURA Sultan SU-0086W |
---|---|---|---|---|
SAMURA Sultan SU-0086W | від 3 894 грн. | 11 пропозицій | ||
SAMURA Sultan SU-0086DBR | від 3 894 грн. | 11 пропозицій | ||
SAMURA Sultan SU-0086D | від 3 894 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →