Кухонний ніж Tojiro JV F-650
Tojiro JV F-650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro JV F-650
Усі ціни 8 →Кухонный нож универсальный 120 мм Tojiro Classic Damascus (F-650) F-650 | 3 899 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Tojiro DP Damascus (F-650) | 3 499 грн. |
Кухонный нож универсальный 120 мм Tojiro Classic Damascus (F-650) F-650 | 3 499 грн. |
Кухонний ніж Tojiro Classic Damascus (F-650) | 3 499 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Tojiro DP Damascus (F-650) | 3 490 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro JV F-650:
- Загальна довжина 23 см
- Вага — 160 г
- Заточка #10000
РекомендуємоПорівняти в таблиці →