Кухонний ніж Tojiro Western F-331
Tojiro Western F-331 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Western F-331
Усі ціни 6 →Кухонный нож Сантоку 170 мм Tojiro Basic Damascus (F-331) F-331 | 3 849 грн. |
Кухонний ніж Сантоку 170 мм Tojiro Basic Damascus (F-331) | 4 041 грн. |
Ніж сантоку Tojiro DP Damascus by VG10 Santoku (F-331) | 3 849 грн. |
Кухонный нож Сантоку 170 мм Tojiro Basic Damascus (F-331) F-331 | 4 799 грн. |
Ніж сантоку Tojiro DP Damascus by VG10 Santoku (F-331) | 4 619 грн. |
Кухонний ніж Сантоку 170 мм Tojiro Basic Damascus (F-331) | 4 041 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →