Кухонний ніж Tojiro Pro F-844
Tojiro Pro F-844 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Pro F-844
Усі ціни 7 →Кухонний овочевий ніж 90 мм Tojiro Pro (F-844) | 2 699 грн. |
Кухонный овощной нож 90 мм Tojiro Pro (F-844) F-844 | 2 699 грн. |
Кухонний овочевий ніж 90 мм Tojiro Pro (F-844) | 2 834 грн. |
Ніж для овочів Tojiro PRO DP 3Layered by VG10 Paring (F-844) | 2 699 грн. |
Кухонный овощной нож 90 мм Tojiro Pro (F-844) F-844 | 3 199 грн. |
Ніж для овочів Tojiro PRO DP 3Layered by VG10 Paring (F-844) | 3 239 грн. |
Кухонний овочевий ніж 90 мм Tojiro Pro (F-844) | 2 834 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro Pro F-844:
- Загальна довжина — 20 см
- Заточка #8000
- Вага — 125 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →