Кухонний ніж Tojiro Western F-807
Tojiro Western F-807 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Western F-807
Кухонный Шеф нож 180 мм Tojiro DP3 (F-807) F-807 | 3 849 грн. |
Кухонний шеф ніж 180 мм Tojiro DP3 (F-807) | 3 849 грн. |
Кухонный Шеф нож 180 мм Tojiro DP3 (F-807) F-807 | 4 999 грн. |
Кухонний Шеф ніж 180 мм Tojiro DP3 (F-807) | 3 839 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro Western F-807:
- Вага: 170 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →