Кухонний ніж Wusthof Classic 1040200116
Фото 5 |
Wusthof Classic 1040200116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040200116
Усі ціни 6 →Ніж шеф-кухаря Wuesthof 1040200116 16 см у картонній упаковці | 5 279 грн. |
Wuesthof 16 см 1040200116 16см1040200116 | 4 487 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic White 16 см Білий (1040200116) | 4 487 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic White 16 см (1040200116) | 4 128 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wusthof Classic White, 16 см (1040200116) | 4 487 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wsthof Classic 16 см білий (1040200116) | 4 487 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →