Кухонний ніж Arcos Riviera 233824
Arcos Riviera 233824 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 233824
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Riviera поварской 300 мм White (233824) 233824 | 3 831 грн. |
Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 300 мм White (233824) 233824 | 4 241 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 300 мм White (233824) 233824 | 4 241 грн. |
Ніж кухонний Arcos Riviera White шеф 300 мм (233824) | 4 242 грн. |
Ніж кухарський білий L 300 мм серія Riviera WHITE Arcos FD-233824 | 5 090 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →