Струбцина Intertool HT-6006 800 мм
Відео 2 |
Intertool HT-6006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6006 800 мм
Усі ціни 11 →Intertool Intertool HT-6006 | 599 грн. |
Струбцина столярная 800x120 мм DIN 5117 INTERTOOL HT-6006 | 599 грн. |
Струбцина столярна 800*120 мм, DIN 5117 INTERTOOL HT-6006 | 599 грн. |
Струбцина столярна Intertool 800 x 120 мм DIN 5117 (HT-6006) | 559 грн. |
Струбцина Intertool столярна 800*120мм HT-6006 | 594 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intertool HT-6006
Ціни на Intertool HT-6006 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6004 300 мм | від 333 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6005 500 мм | від 439 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool HT-6006 800 мм | від 559 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool HT-6007 1000 мм | від 610 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →