Литий диск Tomason AR1 9x20/5x112 ET33 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 11 910 до 14 007 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 9x20/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 9x20/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Tomason AR1 9x20 5x112 ET33 DIA66.6 GB | 11 910 грн. |
Tomason AR1 (9J x 20 5x112 ET33 DIA66.6) Antracite На замовлення з Європи. | 13 860 грн. |
Диски Tomason AR1 9x20 5x112 ET33 DIA66,6 (diamond black polished) (100244 | 14 007 грн. |
Tomason AR1 9x20 5x112 ET33 DIA66.6 BD | 11 910 грн. |
Tomason AR1 (9J x 20 5x112 ET33 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 13 464 грн. |
Диски Tomason AR1 Glossy Black R20 W9 PCD5x112 ET33 DIA66,6 ID33181 | 13 112 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі