Литий диск Tomason TN11 7,5x17/5x112 ET48 DIA66,6
Відео 7Фото 7 | від 4 790 до 5 716 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Tomason TN11 11
Характеристики
Tomason TN11 7,5x17/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN11 7,5x17/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN11 R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6 (silver) 100060875 | 5 315 грн. |
Tomason TN11 R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Silver | 5 398 грн. |
Диски Tomason TN11 7,5x17 5x112 ET48 DIA66,6 (silver) | 5 313 грн. |
Tomason TN11 (R17 W7.5 PCD5x112 ET48 DIA66.6) silver | 5 187 грн. |
Tomason TN11 7.5x17 5x112 ET48 DIA66.6 S | 4 790 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі