Литий диск Dezent TX 7x17/5x112 ET43 DIA57,1
Відео 1Фото 43 | від 3 814 до 6 466 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Dezent TX 25
Характеристики
Dezent TX 7x17/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TX 7x17/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Dezent TX R17 W7 PCD5x112 ET43 DIA57.1 (silver) 1000828274 | 5 830 грн. |
Dezent TX 7x17 5x112 ET43 DIA57.1 S | 4 141 грн. |
Диски Dezent TX 7x17 5x112 ET43 DIA57,1 (silver) | 5 832 грн. |
Dezent TX (R17 W7.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1) silver | 5 693 грн. |
Dezent TX 7x17 5x112 ET43 DIA57.1 S | 4 160 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі