Литий диск Tomason TN18 9x20/5x112 ET45 DIA66,6
Фото 8 | від 14 213 до 18 630 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Tomason TN18 15
Характеристики
Tomason TN18 9x20/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN18 9x20/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Tomason TN18 R20 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Gloss Black | 15 411 грн. |
Tomason TN18 Black Painted (R20 W9.0 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 15 299 грн. |
Tomason TN18 (9J x 20 5x112 ET45 DIA66.6) Black Painted На замовлення з Єв | 16 523 грн. |
Tomason TN18 R20 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Painted 1260000015 | 16 072 грн. |
Tomason TN18 (9J x 20 5x112 ET45 DIA66.6 Black Painted) | 17 184 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі