Литий диск Tomason TN1F 7,5x17/5x118 ET64 DIA71,1
Відео 1Фото 6 | від 7 542 до 10 299 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):64 мм |
Модифікації Tomason TN1F 7
Характеристики
Tomason TN1F 7,5x17/5x118 ET64 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1F 7,5x17/5x118 ET64 DIA71,1
Сортувати
Литые диски Tomason TN1F R17 W7.5 PCD5x118 ET64 DIA71.1 (MtBP) 1000608719 | 9 105 грн. |
Диски Tomason TN1F 7,5x17 5x118 ET64 DIA71,1 (MtBP) | 9 104 грн. |
Tomason TN1F (R17 W7.5 PCD5x118 ET64 DIA71.1) MtBP | 9 120 грн. |
Tomason TN1F 7.5x17 5x118 ET64 DIA71.1 MtBP | 8 210 грн. |
TOMASON TOMASON TN1F MtBP R17 W7.5 PCD5x118 ET64 DIA71.1 | 9 512 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі