Литий диск AUTEC Quantro 7x17/5x118 ET60 DIA71,1
Відео 5Фото 5 | від 8 227 до 11 638 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 7x17/5x118 ET60 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 7x17/5x118 ET60 DIA71,1
Сортувати
AUTEC Quantro R17 W7 PCD5x118 ET60 DIA71.1 BLACK POLISHED | 11 138 грн. |
Autec QUANTRO (Q) Schwarz Matt (R17 W7.0 PCD5x118 ET60 DIA71.1) | 8 899 грн. |
Autec Quantro (7J x 17 5x118 ET60 DIA71.1) BLACK POLISHED На замовлення з | 10 941 грн. |
Autec Quantro Black Matt R17 W7.0 PCD5x118 ET60 DIA71.1 | 11 086 грн. |
Autec Quantro (Q) R17 W7 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Black Polished Q70176051036 | 9 124 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі