Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAI4102
TOPTUL GCAI4102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAI4102
Усі ціни 13 →Haбоp головок 1/4" Toptul GCAI4102 в кейсе, 41 шт | 1 709 грн. |
Набор инструмента Toptul 1/4" 41ед. 6PT (GCAI4102) | 1 709 грн. |
Набір головок тоцевих та біт TOPTUL квадрат 1/4" 41шт (GCAI4102) | 1 709 грн. |
Набор торцевых головок и бит с трещоткой TOPTUL 1/4 41ед. GCAI4102 | 1 709 грн. |
Набор инструментов Toptul 1/4 "41 пр. (GCAI4102) | 1 709 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →