Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAI4601
TOPTUL GCAI4601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAI4601
Усі ціни 21 →Haбоp головок 1/4" Toptul GCAI4601 в кейсе, 46 шт | 2 200 грн. |
Набор инструмента Toptul 1/4" 46ед. 6PT (GCAI4601) | 2 200 грн. |
Набір головок тоцевих та біт TOPTUL квадрат 1/4" 46шт (GCAI4601) | 2 200 грн. |
Набор инструментов Toptul 1/4 "46 пр. (GCAI4601) | 2 200 грн. |
Профессиональный набор инструмента TOPTUL 1/4 46ед. GCAI4601 | 2 200 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →