Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAI2101
Відео 2Фото 10 |
TOPTUL GAAI2101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAI2101
Усі ціни 10 →Набор отверток 20 в 1 PH, PZ, SL, Hex, Torx с битодержателем Toptul GAAI21 | 1 345 грн. |
Набор отверток Toptul 21шт. (GAAI2101) | 1 345 грн. |
Набор бит с битодержателем Toptul 20 предметов (GAAI2101) | 1 345 грн. |
Набор отвертка с насадками 20 в 1 TOPTUL (PH,PZ,SL,Hex,Torx) GAAI2101 | 1 345 грн. |
Набор отвертка с насадками 20 в 1 TOPTUL (PH,PZ,SL,Hex,Torx) GAAI2101 GAAI | 1 345 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →