Біти / торцеві голівки TOPTUL GDAD0803
TOPTUL GDAD0803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAD0803
Усі ціни 8 →Набор головок 6-гранных ударных Toptul 1" 8ед. (GDAD0803) | 5 274 грн. |
Набір головок торцевих ударних TOPTUL 1" 24-41мм 8шт (GDAD0803) | 5 274 грн. |
Набір торцевих головок TOPTUL GDAD0803 | 5 274 грн. |
Набор ударных головок TOPTUL 1" 24-41мм 8ед. GDAD0803 GDAD0803 | 5 274 грн. |
Toptul 897634 — Набір головок ударних TOPTUL GDAD0803 | 5 950 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →