Гайковерт TOPTUL GDAI2002E
Відео 2Фото 6 |
TOPTUL GDAI2002E без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAI2002E
Усі ціни 10 →Гайковерт пневматический Toptul 1/2" с принадлежностями (GDAI2002E) | 7 967 грн. |
Пневмогайкокрут TOPTUL GDAI2002E з набором головок 1/2" 20од. (KAAA1660B) | 7 967 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо з набором головок 1/2" 20од. (GDAI2002E) | 7 967 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо с набором головок 1/2" 20ед. (GDAI2002E) GDAI2002E | 7 967 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо з набором головок 1/2" 20од. (GDAI2002E) GDAI2002E | 7 967 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TOPTUL GDAI2002E
Ціни на TOPTUL GDAI2002E |
---|---|---|---|---|
TOPTUL KAAA1660B | від 5 441 грн. | 11 пропозицій | ||
TOPTUL GDAI2002E | від 7 967 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →